Ahşap Merdiven

Ahşap Merdiven

Egemen Mobilya ,olarak biz siz değerli müşterilerimize modern tasarımlar ile ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yaşam alanlarınıza sanatımız ile sunuyoruz.

AHŞAP MERDİVEN VE KÜPEŞTE KONUSUNDA,EVİNİZİN DEKORASYONUNDA BELİRLEDİĞİNİZ RENK TONUNA GÖRE BİZ DE BASAMAKLARIMIZDA O RENKTEKİ KERESTEYİ KULLANMAKTAYIZ.

İşyeri, villa, ev vb alanlarınıza istenilen renk, desen ve ölçülerde ahşap küpeşte ve korkuluk imalat, montaj ve uygulamaları yapmaktayız. Kaliteli işçilik, kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü dayanıklı, konforlu, estetik ve şık ahşap korkuluk, trabzan, dönüş ve küpeştelerimizi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, ekonomik fiyatlandırma ve zamanında iş teslimi anlayışı ile yapmaktayız.

Egemen Mobilya, 1. sınıf fırınlanmış keresteler ile imalat yapılmaktadır. Böylelikle hem daha az ek yeri görülür,hem de uzun ömürlü bir merdiven ortaya çıkar.Böylelikle merdiveni bir kez yaptırdığınız için daha az canlı ağaç kesilmiş olur. Egemen mobilya telefonlarını aradığınızda katalogları süsleyecek olan merdiveniniz için ilk adımı atmış olacaksınız. Profesyonel ekibimiz işin uygulanacağı yerde ücretsiz keşif ve projelendirme yapmakta, bu şekilde hata payını sıfıra indirerek üretim kalitesini yükseltmekteyiz

Ahşap Merdiven
Ahşap Merdiven
Ahşap Merdiven
Ahşap Merdiven