Fortmanto

Fortmanto

Bir evin olmazsa olmazlarından biri portmantolardır. Mevsime göre giydiğiniz palto ve trençkotlarınızı, şapka ve berelerinizi asarsınız. Ayakkabılarınızı koyarsınız. Büyükse eğer başka eşyalarınızı da yerleştirirsiniz. Aynası varsa evden çıkarken üstünüze çeki düzen verirsiniz. Kısacası portmanto, evdeki birçok eşyanızı toplar. Ayrıca eve girildiğinde ilk olarak göze çarpan ve kullanılan nesne olduğu için evin girişindeki duruşu, modeli de en az kullanışlılığı kadar önemlidir.

Kullanım şekline ve antrenizin genişliğine göre portmanto modelini belirlemeniz mümkün. Eğer antreniz genişse gömme şeklinde portmanto alabileceğiniz gibi, kullandığınız eşyaların fazlalığına göre de portmantonun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Örneğin, eşyanız çoksa içine takacağınız askılıklar yardımıyla daha çok kıyafetinizi asabileceğiniz sürgülü portmantolardan yararlanabilirsiniz.

Eğer eşyanız çok değilse hem ayakkabılarınızı koymak hem de paltolarınızı asmak istiyorsanız, hepsinin bir arada olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Antrenizin küçüklüğü de sorun teşkil etmemiş olacaktır böylece.

Ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz rafları, aynası ve kıyafetlerinizi asabileceğiniz askılarının olmasıyla fonksiyonel ve bir o kadar da sade olan bu model tam size göre. Üstelik oldukça da şık.

Yorucu bir günün sonrasında evinize geldiğinizde kapıda şöyle bir kendinizi bırakmak isterseniz minderli portmantoyu tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınızın olduğu kutularınızı yerleştirebileceğiniz geniş bölmeleriyle ve etrafını rahatlıkla dekore edebileceğiniz alanı size sağlamasıyla bu modeli tercih edebilirsiniz.

Evleriniz aynı zamanda kişiliğinizin de bir yansımasıdır. Modern çizgilerden hoşlanıyorsanız eşyalarınızda da aynısını görmek istersiniz. Tam tersi gelenekçiyseniz, evinizi klasik tarzda dekore edersiniz.

Fortmanto
Fortmanto
Fortmanto
Fortmanto