Hilton Banyo

Hilton Banyo

Hilton banyo nedir?

Hilton banyo takımı aslında banyolarda bulunan lavabo ünitelerini anlatan bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani, lavabo ile banyo dolabı ve banyo tezgahını bir arada barındıran komple takımın adı Hilton banyo olarak adlandırılmaktadır.

Kısaca, geçmişteki tek tabanca lavabolar, yerini dolap ve tezgahla bütünleşen Hilton banyolara bıraktı. Halk dilinde bir nevi gömme lavabo diyebiliriz aslında. Çünkü Hilton banyo lavaboları tezgah içine gömülü olarak tasarlanmaktadır.

Hilton banyo tasarımları kullanışlı ve işlevsel banyo dolabı da diyebiliriz aslında. Çünkü geçmişte evlerde olduğu gibi banyolarda büyük metrekareli idi. Günümüzde ise evlerle birlikte evin içinde bulunan bütün alanlar küçük metrekareli hale geldi. Buda donanımlı ve fonksiyonel dekorasyonu zorunlu kıldı.

Hilton Banyo Dolabı Avantajları

Geçmişte banyoda lavabo ve dolaplar ayrı ayrı tasarlanmakta ve konumlandırılmaktaydı. Bu tür banyolar hem şık durmuyordu, hem de depolama alanı açısından fazla pratik değildi.

Hilton banyo, Hilton lavabo tasarımları banyoda en çok kullanılan alanları bir araya toplayarak gerek günlük temizlikte, gerek depolamada daha pratik kullanım alanı sunmaktadır.Bu bağlamda da gelişen teknolojinin ürünü olan hazır dolap ürünleri ile her türlü banyoya uyum sağlayacak modellerde üretilmektedir.

Hilton banyo modelleri ve fiyatları tasarımın detaylarına, ebadına, kullanılan malzemenin kalitesine ve işçiliğine göre değişmektedir. Hazır ünite şeklinde bulabileceğiniz Hilton banyo, özellikle küçük banyolar banyoyu daha işlevsel ve şık hale getirecek mükemmel tasarımlara imza atmaktadır.

Hilton banyo, özellikle dar ve uzun banyolarda bol depolama alanı ile birlikte şık, işlevsel, konforlu ve alan tasarrufu sağlayan mükemmel bir dekorasyona imza atmaktadır.

Hilton Banyo
Hilton Banyo
Hilton Banyo
Hilton Banyo